У новому вольєрі для єнотів планують встановити скляний паркан

Незабаром кілька родин єнотів-полоскунів у Подільському зоопарку планують переселити до нового вольєру із сучасним ландшафтним дизайном. У нове помешкання тваринки переїдуть одразу після того, як у вольєрі встановлять спеціальне скло Триплекс. Його планують придбати найближчим часом.

– Все решта вже готове, – зазначає директор Подільського зоопарку Євген Ткачик, – До зими, можливо, встигнемо переселити кілька родин, які вже очікують у звичайних вольєрах зоопарку.

Спеціальне скло зоопарк має придбати шляхом проведення публічних закупівель. Оголошення про закупівлю з’явилось на сайті Prozorro 27 вересня. За результатами аукціону найвигіднішу пропозицію зоопарку надало київське підприємство “СІТАЛ ГЛАСС”. ТОВка готова поставити 23 одиниці товару за 53 700 гривень. Оголошення про намір укласти договір із переможцем аукціону з’явилось на сайті Prozorro 10 жовтня. Відповідно до інформації на сайті Державні та комерційні закупівлі України виграє тендер фірма не вперше. Раніше вона поставляла скло ПАТ “Українська залізниця” та у військову частину на Миколаївщині.

Згідно умов договору скло мають привезти до 31 грудня. Втім, сподіваємося, що новосілля єноти відзначать таки задовго до Нового року.

Нагадаємо, будівництво нового вольєру для єнотів розпочали ще навесні. Роботи тривали і влітку.

На території вольєру розміщено стилізований майданчик для єнотів з виходом на місток, штучну річку та басейн.

Ландшафтним дизайном майданчику займались майстри з Бершаді — художники Віктор і Віталій Тищенки. У роботі вони використовували техніку відомого в Україні майстра Володимира Колеснікова. Прикрасою майданчика є штучний водоспад, що впадає в річку.