У Подільському зоопарку ведмедів запустили у новий вольєр із басейном

Сучасний вольєр для ведмедів урочисто відкрили сьогодні у “Подільському зоопарку”. В апартаментах загальною площею понад 400 кв.м. розмістили пару бурих ведмедів з президентської резиденції. Вже за рік від “подружньої пари” очікують народження потомства. 
За словами директора “Подільського зоопарку” Євгена Ткачика, будівництво вольєру обійшлось у 4 мільйони 615 тисяч гривень. 
– Тут є багато ноу-хау, – зазначає Євген Ткачик. – Немає решіток. Тварини не відчувають енергетики людей. Через скло товщиною 4,5 см вони не чують навіть голоси людей.

По-друге, тварини бачать сонце не в решітку, а так як воно є. До того ж, на території вольєру є басейн із якісною чистою водою, яка проходить чотири ступені фільтрації. На четвертому – воду опромінюють інфрачервоноими променями,що дає можливість знищити всі бактерії і запобігти інфекційним захворюванням, спільним для людей і тварин.
Перевагою нового вольєру є і його просторість. Лише загальна площа вигулу займає 272 кв. м. Ще 140 кв.м. – площа двох залів з барлогами. 
У яку суму обійдеться утримання такого вольєру наразі невідомо. 
– Зрозуміло, що це буде більш затратно, ніж утримання тварин у звичайних вольєрах, – зазначає Євген Ткачик.
Керівник закладу зауважує, що це лише перша черга будівництва комплексу. Невдовзі буде оголошено другий тендер: на будівництво другої і третьої черги. Сусідами бурих ведмедів стануть ведмеді гімалайські, вовки сірі, полярні та карпатські.